Srpen 2015

28. 8.

28. srpna 2015 v 22:46 | Casey |  Zápisník
Ozývám se déle, než jsem chtěla. Bohužel jsem tenhle týden více méně proležela v horečkách. No, co vám budu povídat, jedla jsem sice celkem normálně, ale nulový pohyb, takže se cítím tak o 30kg těžší, znáte to.

Navíc mě z toho už začíná zase přepadat špatná nálada. Je to tím, že jsme jeli na nákup a já si na sebe vzala rifle a vzpomněla si, že jsem si je kupovala před Vánoci s tím, že jsou mi trochu těsnější a shodím do nich. A teď? Za 3/4 roku jsou mi těsné ještě víc. Neroumím tomu, proč jsem se do toho neobula už dávno :X V neděli se teda konečně zvážím. Zítra máme oslavu, ale celkem jsem se už naučila nic moc si tam nebrat, takže toho se budu držet. Chce to být na sebe opravdu tvrdý...

Přece jen v létě je to svým způsobem snadnější. Nosím hodně takový ty "šusťákový" kraťasy. Jsou volnější, nic mě nikde neřeže a tak se cítím v pohodě. Jenže teď zase přijde podzim. Navíc nastupuju do nové škole a mám cca 3 týdny na to, abych něco málo shodila. Tak 2kg by mohla být celkem reálná, pokud už nebudu hřešit. Řekněme, že tomu i věřím, dnes jsem na sebe opravdu naštvaná. Ještě to zhoršujou moje návštěvy instagramu, kde různý fitnesky házejí dennodenně svoje fotky, kde vypadají jednoduše úžasně. Ale nevadí, opřu se do toho, ono to snad půjde :)

Každopádně tu budu snad přidávat články každý den :))

Casey

Jídelníček z 23. 8.

23. srpna 2015 v 20:18 | Casey |  Zápisník
Tak se dneska znovu ozývám jen tak na rychlo s jídelníčkem z dneška :)

Professional Artist is the foremost business magazine for visual artists. Visit ProfessionalArtistMag.com.

Jídelníček z 22. 8.

23. srpna 2015 v 12:22 | Casey |  Zápisník
Pořád je pro mě hrozně zvláštní najet na blog.cz a cvaknout na "nový článek". Prožívám u toho hrozný deja vu, že se mi to zdá až neskutečný. Úplně se mi vrací ty pocity, které jsem měla před 2-3 lety. Tehdy bylo vše jinak...ale o tom zase jindy :)

What are your eating habits telling people about you? http://www.onesteptoweightloss.com/shakeology-results #ShakeologyResults

Jídelníček:

I just want to be happy

21. srpna 2015 v 22:10 | Casey |  Zápisník
I just want to be happy...? Možná to zní jako klišé, ale nakonec, kdo z nás tohle nechce?
Svého štěstí můžeme dosáhnout mnoha způsoby...a ačkoliv pro mnohé je něco jako váha věc naprosto triviální, jsou mezi námi tací, kteří na ni kladou důraz...hůř, kteří na ní staví své štěstí. Můžeme mít přítele, můžeme mít milující rodinu, kamarády, skvělou kariéru....ale málo co nám dodá takový vnitřní klid jako dobrý pocit ze sebe sama a zdravé sebevědomí.

Tak proč toho nedosáhnout? Nedát do toho vše a konečně se mít ráda. Sedět doma na zadku a fňukat nad zpackaným a promrhaným životem dokáže každý...ale my přece nechceme být jako každý. Chceme být...šťastní, no ne?