I just want to be happy

21. srpna 2015 v 22:10 | Casey |  Zápisník
I just want to be happy...? Možná to zní jako klišé, ale nakonec, kdo z nás tohle nechce?
Svého štěstí můžeme dosáhnout mnoha způsoby...a ačkoliv pro mnohé je něco jako váha věc naprosto triviální, jsou mezi námi tací, kteří na ni kladou důraz...hůř, kteří na ní staví své štěstí. Můžeme mít přítele, můžeme mít milující rodinu, kamarády, skvělou kariéru....ale málo co nám dodá takový vnitřní klid jako dobrý pocit ze sebe sama a zdravé sebevědomí.

Tak proč toho nedosáhnout? Nedát do toho vše a konečně se mít ráda. Sedět doma na zadku a fňukat nad zpackaným a promrhaným životem dokáže každý...ale my přece nechceme být jako každý. Chceme být...šťastní, no ne?


Popravdě, možná ještě nedávno bych si při myšlence na další blog řekla, že jsem zoufalá, ale teď se to zdá jako docela dobrý nápad. Napsat sem, co mě k tomu vede, je asi docela zbytečná otřepaná fráze. Najdete to v úvodu snad každého podobného blogu. Shozená kila, vytvarovaná postavu, být krásná, sexy? Ano, to je vše, co mi momentálně schází a hodlám si za tím jít. Kdo mě zná, možná by řekl, že jsem blázen, ať to nechám, jak to je, vždyť mám "jen pár kilo navíc". Ale popravdě, kolik lidí nás zná doopravdy se vším všudy? Každou část naší minulosti i přítomnosti, každý pád i vítězství a každou i sebezvrácenější touhu? Málokdo z nás může říct, že má byť jen jednoho takového člověka, i když je kolem něj tucet skvělých přátel. Ale netvrdím, že je to špatně. Proč se s naším nejhlubším nitrem šířit na všechny strany. Ano, jsou lidé, co to dělají, ale k těm nemluvím, protože by mi stejně nerozumněli.

Casey
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Avy Avy | Web | 23. srpna 2015 v 0:24 | Reagovat

Děkuju za komentář a spřátelím samozřejmě moc ráda! :)

2 Miriam Miriam | Web | 26. srpna 2015 v 14:08 | Reagovat

Napsala jsi to přesně~~

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama