Září 2015

29. 9.

29. září 2015 v 21:22 | Casey |  Zápisník
Nejdřív bych vám moc ráda poděkovala za milé komentáře u milého článku. Nebyla jsem si původně vůbec jistá, jestli něco takového zveřejnit, ale vy jste prostě úžasné...takže děkuju!!! :)
Dneska jsem narazila na obrázek, který je níže, a vzpomněla jsem si na jedno video od Casey Ho. Určitě ji většina z vás zná. Já jsem s ní pokračovala hned po Jillian a do dnes se mi její videa zdají skvělá. Zaměřuje se na zdravý životní styl a takovou tu ženskou štíhlost - žádné minimum tuku a extra vyrýsované svaly. Navíc z jejich videí vždy srší optimismus a dobrá nálada...i ve chvíli, kdy my už umíráme bolestí :D Každopádně jsem si řekla, že vám sem to video musím hodit, určitě totiž stojí za zamyšlení :)

exercise enlightenment

24. 9. 2015 - tak trochu můj příběh

24. září 2015 v 21:14 | Casey |  Zápisník
Zdravím po delší době :) Nebojte, neopouštím blog, jen jsem nestíhala.
Musím říct, že ze školy mám zatím dobrý pocit, to bude tím, že jsem neměla ještě tu chemii :D Každopádně matiku zatím pobírám, biologickou techniku, terminologii...atd., taky, takže skvělé. Zítra si pojedu pro pár sešitů a dosavadní zápisky si přepíšu. Jsem blázen, že se tak těším, že to budu mít přehledné a barevné? :D To jsou ty školní začátku plné optimismu..to přejde.

17. + 18. 9. - intervalový vs. normální běh

18. září 2015 v 9:55 | Casey |  Zápisník
Včera jsem odjela brzo ráno na tu výstavu, proto článek píšu až dneska...večer už se mi potom nechtělo, protože jsem byla hrozně unavená. Vzbudila jsem se totiž už ve 4 ráno a bylo mi strašně zle, ale naštěstí to do těch 6 trochu přešlo a dalo se to přežít. Výstava byla skvělá, ale to počasí...škoda slov :X Opravu nemám ráda horka :D. Možná dneska bude ještě článek večer, což zavání přehnanou akčností. Ale nebojte, začne mi ta škola a už tu budu asi jen párkrát týdně :D
Ale ještě uvidím, jak moc budu líná.


15. 9.

16. září 2015 v 10:10 | Casey |  Zápisník
Už se to krátí i nám vysokoškolákům :( (to je poprvé, co jsme sama sebe nazvala vysokoškolákem). Včera jsem měla zápis předmětů. Byly to nervy. Ne během zápisu, spíš už den předtím, protože naše veleinteligentní škola se rozhodla, že to nebude zápis pro všechny z oboru najednou, ale prostě nás nějak seřadili za sebe a měli sme přístup po jednom. Díky bohu, že jsem byla dost nahoře a mohla si navolit to, co jsem chtěla, jinak bych byla dost naštvaná. Vastně jsem byla i tak, pořád něco blblo a celý ten systém se mi zdá nesmyslný. Na studijním mi na to napsali jenom "segmentace přístupu nemá nic společného s obecnou spravedlností". Výborný.
Každopádně mám skvělý rozvrh (skvělý tím rozložením, předměty jsou hrozný :D více méně). V pondělí a pátek budu mít úplně volno. Ale budu dohánět veškerou chemii ze střední školy, takže ještě uvidím, co s volným časem...každopádně by stála za přemýšlení i nějaká brigádka na zkrácený úvazek.

A to vás všechny určitě zajímá :'D
Vždycky napíšu článek, a potom si říkám, že tak 4/5 jsou pro vás absolutně nezajímavý, nevyužitelný..prostě k ničemu. Ale mně to pomáhá utřídit si myšlenky...tak to klíďo přeskočte až na jídelníček :)


14. 9.

15. září 2015 v 9:02 | Casey |  Zápisník
Zdravím :))
Tak už jsem dokoukala poslední díl Skins...poslední ne ve smyslu, že bych je viděla už všechny, ale ve smyslu, že už další vidět nepotřebuju. Na pár dnů mi to dávalo pocit, jako by mi bylo zase 16 let a já hltala každou minutu a snila o životě, jako měli oni. Prostě..nespoutaný. Teď si jenom říkám, proč proboha? Seriál je svým způsobem o dospívání, prvních láskách, ale hlavně o alkoholu, drogách, o tom, že jim všechno projde..naprosto všechno. Myslím si, že nejsem jediná, kdo si přál být jako Effy nebo Cassie...možná jsou v něčem dokonalé, ale ve výsledku naprosto zoufalé. Mají všechno a zároveň nic. Asi stárnu, ale opravdu mi stačí můj poklidný život a to, že období večírků a každotýdenního vyrážení do klubů už je za mnou. A to jsem ani vlastně nidky nebyla taková ta "party girl", jak by to asi dneska někdo nazval.

Ale pokud bych si měla vybrat nejoblíbenější charakter, tak by to byla jednoznačně Cassie. Pokud neznáte Skins, tak ji pravděpodobně budete znát z jiného, aktuálnějšího seriálu :)

skins animated GIF


13. 9.

13. září 2015 v 9:26 | Casey |  Zápisník
Tak se zase ozývám, dnes bohužel ne s tak pěkným jídelníčkem. Včera jsme měli totiž oslavu, ale mohlo to dopadnout i hůř. Jen se dnes nebudu vážit, protože si myslím, že kvůli tomu většímu množství sacharidů zadržuju více vody, a tak nechci zbytečně vyšilovat :)
Jinak začaly mi konečně dlouho očekávané prázdniny :D To znamená, že teď týden nebudu vstávat před 7. Teda až na čtvrtek, to jedu s kamarádkou do Prahy na jednu výstavu.
Dneska ráno mě napadlo, že bych si mohla přeměřit pas. To je vlastně jediná míra, kterou jsem měřila na začátku blogu, takže i když nemám zachycenou tu váhu, tak alespoň ten obvod ano. A musím říct, že mě to celkem překvapilo.


8. 9. + 9. 9. + 10. 9.

10. září 2015 v 13:38 | Casey |  Zápisník
To psaní nadpisů v podobě data je čím dál horší :D Je vidět jak moc rychle to utíká. Ale já teď jen odpočítávám dny v práci. Už jen jeden!! :)) Jak já se těším, až se vyspím :D Mám pocit, že brzo upadnu do hybernace..nebo minimálně do mikrospánku. Proto se mi poslední dny nijak extrémně nechce cvičit, ale když se donutím, tak nelituju...pokaždý mě to krásně probere a já jsem schopná fungovat zbytek dne.

Sweat is fat crying:

7. 9.

7. září 2015 v 19:16 | Casey |  Zápisník
Řekla bych, že se do toho konečn dostávám. Neuždibuju, držím se jídelního plánu a už jen pro tyhle maličkosti se cítím mnohem líp. Řekla bych, že nejsme nešťastní především kvůli vzhledu, ale spíš kvůli neustálému selhávání. Alespoň já to tak mám :) Snad už mě tohle sebezklamání nečeká. Hlavní je vždycky se sebrat a i přes škobrtnutí opět pokračovat.

Word! Need to make a giant posted of this and tape it to the ceiling above my bed! #FitFor2015Sweeps @fabletics:

5. 9.

5. září 2015 v 23:58 | Casey |  Zápisník
Tak se hlásím po výletu v zoo. Přežila jsem, nic mě nesežralo! :D Výlet to byl sice moc fajn, ale celkově na stupnici zoo, které jsem zatím navtívila (Jihlava, Olomouc, Dvůr Králové, Praha, Zlín, Ústní, Brno..a teď ta Plzeň), by byla Plzeň stopro na posledním místě. Nejlepší byl výběh s medvědi, ale jinak je to celkem maličký, rozcouraný a nemají tam lachtany (:D). Ale i tak, kde jsou zvířata, tam jsem v sedmém nebi. Až jsem se zamýšlela, proč že jsem to nešla na veterinu, když to býval můj sen....no, uvidím za rok :) Ale jinak nemůžu říct, že by to tam nebylo pěkný. Například pavilony měli celkem pěkně pořešený :)4. 9.

4. září 2015 v 21:43 | Casey |  Zápisník
Jsem si dobře vědoma toho, žemoje články jsou momentálně více méně o ničem a moc mě to mrzí, ale bohužel moc nestíhám. Pracuju a snažím se všemožně si užívat zbytky prázdnin. Zítra vyrážíme do Plzně do zoo, což by mohlo být fajn, i když mě popravdě už tohle moc nebre. Ale snad to bude fajn rodinný výlet.

Pěkně jsem si nadělala svačinky s sebou a všechno by mělo probíhat hladce. Ale v Plzni jsem ještě nikdy nebyla, jen asi dvakrát na nádraží, tak jsem na to zvědavá. Ale z okýnka vlaku na mě moc dojem neudělala, tak uvidíme.

Why Fitspiration Is Killing Your Motivation

Tohle je skvělý obrázek. Ukazuje, že se můžeme sice snažit přiblížit našemu idolu, ale někdy je lepší se zkrátka smířit s tím, že nikdy nebudeme stejní.

3. 9.

3. září 2015 v 21:02 | Casey |  Zápisník
Já opravdu nechápu, jak se dokážete každý den vážit. Je to skoro až obdivuhodný protože juá ráno byla odhodlaná...ale nakonec jsem to nedoázala. Je to až vtipný, jak moc se bojím toho, co uvidím :) Čekám hrůzu, ale co když to bude ještě horší?


Dneska jsem byla venku s kamarádkou. Skoro rok jsem ji neviděla. Kdysi jsem bývala tlustá, ono hubená, potom se to obrátilo..já podváha, ona nadváha a nyní? Ona vypadá tak úchvatně. Zrovna to bude rok, co jsme si říkaly, že se budeme motivovat a obě shodíme. A jak to dopadlo? Ona to dokázala. Celkem mě to nakoplo. Ale pořád se na to vážení nevidím :'D

2. 9.

2. září 2015 v 14:47 | Casey |  Zápisník
Tak už je ze mě oficiálně vysokoškolačka :) Dneska jsem měla zápis a zároveň jsme si zapisovali i předměty a řeknu vám, nebude to sranda :D
Včera jsem byla po sto letech nakupovat a mimo jiné jsem si koupila tílečko, který je takový kratší a má síťovaný pruh, takže skvělá motivace, už mi tu visí na skříni, ať ho pěkně každý den vidím :D

Jídelníček se mi z předchozích dnů nechce vypisovat. Sice jsem si hlídala příjem (v průběhu dne to zapisuju), ale bylo to od všeho něco :) samozřejmě zdravě, to je tak jediný, čeho se držím, když už mi to množství někdy ujede :)

Dnešní jídelníček: