27. 2.

27. února 2016 v 20:58 | Casey |  Zápisník
Pár hodin si pohrávám s myšlenkou nového článku. Přece jen poslední dobou nemám vůbec čas a nestíhám, tak jak bych mohla vést blog? Ale víte co, vždyť já nikdy nebyla moc dobrá blogerka...tak co takhle ve své pověsti pokračovat.

A proč jsem opět tady? Proč se po skoro půl roce vracím na místo, které jsem beze slova opustila? Je to jednoduché, potřebuji se vypovídat. Potřebuju to moc. A to bohužel i z věcí a myšlenek, které bych nesvěřila ani nejbližší kamrádce. Málokdo tomu totiž rozumí...ale tady jsem vždycky našla pochopení, protože jsme všichni na stejné lodi a vždycky jsem se tu, i když jen virtuálně, cítila moc dobře.Možná by bylo dobré vyjádřit se k hubnuti. Je to až směsné, že váha je stejná, jako mám napsanou vlevo. Nehubla jsem, nepřibírala...i tak mám celkem pocit, že jsem se zpevnila, takže to za promarněný čas určitě nepovažuju. Spíš se poslední dobou cítím špatně po psychické stránce. Člověk by řekl, že když už jsou to 2 roky od posledních záchvěvů PPP (od anorexie, přes bulimii až po ZP, kterým jsem to zakončila...a vyžrala se skoro na nynější váhu), že už budu "vyléčená". Ale nedá se to tak říct. Ty myšlenky tam jsou pořád...a taky se párkrát do roka přejím a pak 3 dny nejím a chodím několik hodin..klidně v zimě, v dešti a vím, že to není v pořádku. Další půlrok je opět ok, život jde dál. Ale poslední měsíc se v těch myšlenkách hrozně plácám. Jsem jen ráda, že se mi líbí vypracované postavy a ne vychrtlé...takže od jakýchkoliv hladovek mě drží jen myšlenka toho, že bych mohla přijít o svaly, které od června tak pracně buduju.

Takže ano, budu tu pokračovat ve svém hubnutí (nebo spíš se k němu opět vrátím), ale taky doufám, že si trochu srovnám priority, donutí mě to hodně věcí přehodnotím a třeba jednou porazím i ten hlas, který mám v hlavě už skoro 5 let.

A taky doufám, že tu opět najdu podporu a porozumění :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bí | Web | 27. února 2016 v 22:56 | Reagovat

spřátelím ráda :* jinak dělám pole dance :)

2 avisee avisee | Web | 28. února 2016 v 8:20 | Reagovat

Ráda se spřátelím ;) a je pravda že mám taky ráda spíš svalnaté než vychrtlé holky :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama